Home | Veiling | Prachtige oude secretaire

Prachtige oude secretaire

Deze secretaire is voorzien van mooi ingelegd hout maar dat is bijna niet meer te zien. Een opknapbeurt kan dus geen kwaad maar het is zeker een uniek kastje!

© 2019 - Alle rechten voorbehouden